لیفت صورت و پیشانی

لیفت صورت و پیشانی | با بالا رفتن سن، پوست صورت ما استحکام و قابلیت ارتجاع خود را به خاطر کاهش قدرت عضلات از دست می‌دهد و این موضوع معمولاً باعث ایجاد چروک در پیشانی، ابروها و فرورفتگی گونه می‌شود و چروک‌های به نسبت زیاد بر روی پوست ایجاد می‌شود. مردان و زنان در اوایل دهه ۴۰ سالگی و ۵۰ سالگی با این تغییرات ناخوشایند مواجه می‌شوند.

در این مرکز متخصصان ما به شما مجموعه گسترده‌ای از راه‌های درمانی بدون عمل جراحی، برای لیفت صورت و پیشانی مانند لیفت صورت با نخ پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها در حقیقت تکنیک‌هایی با حداقل سطح تهاجم هستند و می‌توانند با اهداف زیبایی یا بازیابی جوانی و ظاهر طبیعی فرد، برای لیفت صورت، لیفت پیشانی، ابروها، گونه‌ها و یا فک مورداستفاده قرار گیرند. ما اعتقاد داریم که ایجاد چروک و مسائل مربوط به آن موضوعی طبیعی است، اما غیرقابل درمان نیست.


درمان‌های افتادگی پوست صورت و پیشانی


شما می‌توانید با استفاده از روش‌های کشیدن پوست صورت که در ادامه آمده است، افتادگی پوست را تا حد ممکن درمان کرده و کاهش دهید:

لیفت نیمرخ

یک روش ایده آل برای لیفتینگ صورت، لیفت پیشانی و لیفت گردن برای مردان و زنانی است که به دنبال بازیابی ظاهر شاداب‌تر و جوان‌تر هستند. برای استفاده از این روش درمانی فقط به بی‌هوشی موضعی نیاز است.

دکتر سعید مرندی

متخصص بیماری های پوست و مو

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *