فرم دهی صورت با تزریق ژل

فرم دهی صورت با تزریق ژل | فیلرهای پوستی یک قند پیچیده طبیعی (اسید هیالورونیک) هستند که به پوست در نواحی که از کاهش حجم رنج می‌برند، حجم می‌دهد.

این ماده در لایه دوم پوست به نام درم یافت می‌شود. همانطور که پوست پیر می‌شود، از دست دادن تدریجی این ماده پرکننده رخ می‌دهد که منجر به افتادگی پوست، چروک و کاهش حجم می‌شود.

تزریق ژل به بهبود خطوط و چین و چروک کمک می‌کند و حجم را به نواحی تحت تاثیر فرایند پیری بازمی‌گرداند. تزریق ژل با جذب آب به ناحیه‌ای که تزریق می‌شود، به پوست حجم می‌دهد. تزریق ژل نقش مهمی در جوان سازی و تغییر شکل صورت بدون نیاز به عمل جراحی ایفا می‌کنند.

این درمان به طور فزاینده‌ای جهت کمک به معکوس کردن روند پیری محبوب شده است.

در درمان پیری و از دست دادن حجم، تزریق ژل می‌تواند برای ارائه نتایج بهینه در جهت جوان سازی صورت همراه با تزریقات ضد چین و چروک استفاده شود. تزریق ژل و تزریق فیلر همچنین می‌تواند در نواحی مختلف صورت استفاده شود که می‌تواند پیشانی، وسط صورت ​​و پایین صورت را در بر بگیرد.

فیلرهای پوستی می‌توانند برای درمان شیارها، خطوط ماریونت (گوشه دهان)، خطوط کشیده شده از بینی تا لب، وسط صورت (گونه‌ها)، پایین صورت (خط فک) و همچنین در طول بزرگ کردن لب، بزرگ کردن چانه و عمل‌های غیر جراحی بینی مورد استفاده قرار گیرند.

روش‌های استفاده از تزریق ژل نسبتا ساده و حداقل تهاجمی هستند. دوره بهبودی حداقل است و نتایج را بلافاصله می‌توان مشاهده کرد.

فرم دهی صورت با تزریق ژل

دکتر سعید مرندی

متخصص بیماری های پوست و مو

برای اطلاع از آدرس و ساعات کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *